пʼятниця, 20 березня 2020 р.

Дистанційне навчання 2020

У зв'язку з карантином через поширення вірусної інфекції в Україні в 2020 році протягом березня 2020 року учні Мануйлівського НВК навчаються за дистанційною формою. Ось кілька рекомендацій  учням та їх батькам щодо організації дистанційного навчання  з предметів  суспільно- гуматітарного циклу:

1. Завдання для самостійного опрацювання на кожен день відповідно до розкладу Мануйлівського НВК  Ви можете знайти за даним посиланням на блозі Мануйлівського НВК  Мануйлівський НВК, дистанційне навчання.  Зайти на дану сторінку Ви зможете за наявності Інтернет -з'єднання зі свого смартфона, планшета, ноутбука, настільного ПК тощо.

2. Якщо у Вас виникли питання, необхідна консультація - пишіть повідомлення на  особистий номер у Вайбер  Ваших класних керівників , бажано у робочий час - з 8.30 ранку до 15.00, крім суботи та неділі (тільки за крайньої необхідності).

3. Старанно виконуйте запропоновані завдання: читайте, записуйте у словник нові поняття, складайте хронологічні таблиці, виконуйте запропоновані вправи, письмові практичні роботи, переглядайте рекомендовані відео та презентації, розробляйте навчальні проєкти тощо.

4.Якщо у вас вдома немає шкільного підручника - за цією адресою можна прочитати чи викачати  будь - який з них : https://imzo.gov.ua/pidruchniki/elektronni-versiyi-pidruchnikiv/

5. З головної сторінки цього блогу Ви можете завітати на блоги учителів - предметників , спілкуватися і працювати там з Вашими учителями.

6. Слідкуйте за оголошеннями на цьому  блозі.

Немає коментарів:

Дописати коментар